w2 pdn1

بنابراین تخصص شما عکاسی است. اگرچه ممکن است به یک عکس خوب علاقه مند باشید ، اما ممکن است بخواهید آرم عالی برای سایت خود ایجاد کنید. خوشبختانه ما یک سازنده شگفت انگیز آرم را ارائه می دهیم.

برای انتخاب گرافیک از این راهنما استفاده کنید تا بتوانید برگردید و بهترین تلاش خود را انجام دهید.

1. سبک خود را تنظیم کنید

هنگام انتخاب گرافیک برای عکس آرم ، مهم است که سبک عکاسی خود را کانال کنید. مطمئن نیستید که چگونه سبک خود را تعریف کنید؟ س,لات زیر را مشاهده کنید.

این سبک شماست ...

تزئین شده یا ساده؟
یکپارچهسازی با سیستمعامل یا مدرن؟
رنگارنگ یا هوشیار؟
رسمی یا بازیگوش؟
اکنون یک لیست کوتاه از شماتیک دارید. شاید لیست شما شامل تزئینات ، یکپارچهسازی با سیستمعامل ، رنگ پریده و بازیگوش باشد. برخی ممکن است از دیگران مهمتر باشند. گرافیک های بالقوه آرم باید متناسب با تجارت شما در لیست توضیحات شما باشند.

2. محتوا را انتخاب کنید

شما ممکن است بدانید که چگونه به دنبال یک آرم رنگارنگ و مرسوم ، مد روز باشید ، اما نمی دانید این آرم چه توصیف می کند. سه نوع جستجو وجود دارد.

موضوع خود را نشان دهید
طاقچه شما چیست؟ توزیع آن برای مشتریانی که می خواهند علاقه شما را به خود جلب کنند.

آیا شما در عکاسی از حیوانات خانگی تخصص دارید؟ گرافیک را با حیوانات انتخاب کنید. اگر عروسی های زیادی می گیرید ، به دنبال چیزی رمانتیک یا گلدار بروید. شما ایده را ثبت کردید

ابزار خود را نشان دهید
بعضی اوقات کاری که انجام می دهید بسیار متنوع است و در نهایت نمی توانید چیزی بیشتر از ابزارهای تجاری بگویید. دوربین ها یک تصویر کامل آرم ایجاد می کنند.

شما می توانید از میان نماهای مختلف دوربین ، از انتزاعی تا ساده ، انتخاب کنید. به توصیف سبکی که ایجاد کرده اید نگاهی بیندازید و به شما یادآوری می کند که به دنبال چه چیزی بگردید.

شخصیت خود را نشان دهید
با انتخاب تصویری متفاوت که هیچ ارتباطی با تجارت شما ندارد ، بر شخصیت برند خود تمرکز کنید. این به شما امکان می دهد با کیفیت های گریزانتر تجارت خود ارتباط برقرار کنید. شاید وقت آن رسیده است که به جهانیان بگویید تیم شما از قهرمانان تشکیل شده است. بالاخره گرافیک هزار کلمه است.
3. شفاف باشید

اطمینان حاصل کنید که آرم شما پیش زمینه واضحی دارد. با این کار می توانید به راحتی عکس های آب یا پیش نمایش هایی را که برای مشتری می فرستید به اشتراک بگذارید. GraphicSprings فایلهای پس زمینه شفافی را برای طراحی شما فراهم می کند زیرا ما می دانیم که از اهمیت آن چقدر است.

درباره انتخاب آرم برای مشاغل کوچک خود بیشتر بیاموزید.

نمودارهای آرم نمودارها و گزینه های سفارشی سازی ایجاد آرم مناسب برای تجارت شما را آسان می کند. آسان و رایگان است - سازنده آرم ما را امتحان کنید.
همه می دانند که برداشت اول مهم است. بنابراین ، یافتن آرم مناسب برای دامپزشک یا بیمارستان حیوانات مهم است. مقادیر شروع دامپزشک را برای هر عکس ارسال کنید تا مطمئن شوید برداشت اولیه شما آخرین محصول شما نیست.

در اینجا نحوه انتخاب ظاهر مناسب برای دامپزشک جدید آرم شما ارائه شده است.

1. عشق خود را به حیوانات نشان دهید

مشتریان شما حیوانات شما را بیشتر دوست دارند. آرم که نمایانگر یک احساس حیوانی است ، اولین برداشت بزرگ است. این امر مراقبت های دامپزشکی دوستانه و همدل را تضمین می کند. هر دو گرافیک با استفاده از قلب ، رنگ های ملایم و نشان دادن دست های دلسوز به این هدف می رسند.

2. بیماران خود را نمایندگی کنید

بیمارستان حیوانات یا مطب دامپزشکی شما به احتمال زیاد انواع حیوانات را درمان می کند. این نشان در آرم به دارندگان حیوانات خانگی که کمتر متداول هستند یادآوری می کند که شما نیز برای آنها منبع هستید. سعی کنید حیوان دیگری غیر از سگ یا گربه را در دامپزشک آرم خود بگنجانید.

نکته: آرم خود را با انتخاب شخصیت هایی با شخصیت ، بین رسمی و احمقانه سفارشی کنید.

3. مختصر باشید

گزینه دیگر یک آرم انتزاعی تر است که به هیچ وجه حیوانات را نشان نمی دهد! نمادهایی با عناصر طبیعی یا داروهای خانگی یا نظافت به خوبی برای نشان دادن مراقبت از حیوانات خانگی کار می کنند و آنها را به گزینه های خوبی برای دامپزشک آرم تبدیل می کنند. همچنین می توانید ویژگی نزدیک ساختمان خود یا مورد خاصی را برای عملکرد خود برجسته کنید. فقط مطمئن شوید که چیزی را انتخاب کرده اید که از نظر شما جذاب باشد.

4. تخصص پزشکی را برجسته کنید

همدلی و ادب برای هر صاحب حیوان خانگی مهم است ، اما مراقبت هوشمندانه ای نیز دارند. با انتخاب آرم با مضمون پزشکی از اولین برداشت به مهارت های دامپزشکی خود توجه کنید. مشتریان شما با دانستن اینکه حیوان خانگی آنها در دستان خوبی است ، نفس راحتی می کشند.

نکته: فراموش نکنید که یک خط برچسب اضافه کنید!

5- با تیم خود ملاقات کنید

مهم نیست کدام آرم را انتخاب می کنید ، آرم دیگری را به عنوان نماینده تیم خود انتخاب کنید. شما و همکارانتان چه نوع دامپزشکی هستید؟

اگر شوخ طبعی در مطب دامپزشکی شما را توصیف می کند ، ممکن است این نمودار یک گربه چشم باز با قلم بازیگوش را برای لوگو خود دوست داشته باشید.

آیا یکی از آنها را دوست داشتید؟ همه تصاویر از مجموعه شخصی ما گرفته شده است که اکنون می توانید با خالق آنلاین آرم به آنها دسترسی داشته باشید و آنها را سفارشی کنید. سپس می توانید یک بارگیری با کیفیت و آماده برای شرکت خود خریداری کنید.

برای سایر نمودارهای دامپزشکی آرم ، به دسته های "حیوانات اهلی و حیوانات" و "دارو و دارو" در تولید کننده آرم مراجعه کنید. برای دیدن برخی از موارد دلخواه ما همچنین می توانید به صفحه دسته بندی دامپزشکی آرم مراجعه کنید.


 

https://islamabadpress.ir/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d9%84%d9%88%da%af%d9%88-%d8%a8%d8%a7-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d9%81%d8%a7%d8%af%d9%87-%d8%a7%d8%b2-%d9%86%d9%85%d8%a7%d8%af-%db%8c%da%a9-%d8%ad/

 

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “w2 pdn1”

Leave a Reply

Gravatar