روش طراحی لوگو

بنابراین تخصص شما عکاسی است. شما ممکن است به تصاویر خوب علاقه مند باشید ، اما ممکن است بخواهید آرم عالی برای سایت خود بسازید. خوشبختانه ، ما یک سازنده عالی آرم ارائه می دهیم.

برای انتخاب یک گرافیک از این راهنما استفاده کنید و می توانید برگردید و بهترین تلاش خود را انجام دهید.

1. سبک را تنظیم کنید

هنگام انتخاب گرافیک از عکس های آرم ، مهم است که سبک عکس را کانال کنید. مطمئن نیستید که چگونه سبک خود را تعریف کنید؟ لطفاً به ابزار زیر به پرسش زیر مراجعه کنید.

سبک شما ...

زینتی یا دشتی؟
یکپارچهسازی با سیستمعامل یا مدرن؟
رنگارنگ است یا سرکوب می شود؟
رسمی است یا بازیگوش؟
اکنون شما یک لیست کوتاه از رئوس مطالب دارید. شاید لیست شما موارد تزئین شده ، یکپارچهسازی با سیستمعامل ، رنگ پریده و بازیگوش باشد. برخی ممکن است از دیگران مهمتر باشند. گرافیک آرم بالقوه باید در لیست توضیحات مربوط به کسب و کار شما موجود باشد.

2. محتوا را انتخاب کنید

شاید شما بدانید که چگونه یک آرم رنگارنگ و مدرن پیدا کنید ، اما من نمی دانم این آرم چه توضیحی باید بدهد. سه نوع جستجو وجود دارد.

نمایش موضوع
طاقچه شما چیست؟ توزیع آن برای مشتریانی که می خواهند علاقه مند شوند.

آیا شما در عکاسی از حیوانات خانگی تخصص دارید؟ یک گرافیک حیوانات را انتخاب کنید. اگر از بسیاری از عروسی ها عکس می گیرید ، عروسی های رمانتیک یا گلدار را انتخاب کنید. شما ایده را ثبت کردید

نمایش ابزارها
بعضی اوقات کاری که انجام می دهید بسیار متنوع است و به طور خلاصه نمی توانید چیزی جز ابزار تجاری بیان کنید. دوربین یک تصویر کامل آرم تولید می کند.

از میان نماهای مختلف دوربین ، از انتزاعی تا ساده ، انتخاب کنید. به توصیف سبکی که ایجاد کرده اید نگاه کنید و به شما یادآوری می کند که چه چیزی را جستجو کنید.
شخصیت خود را نشان دهید
با انتخاب تصویری متفاوت که هیچ ارتباطی با تجارت شما ندارد ، بر شخصیت برند خود تمرکز کنید. این به شما امکان می دهد با کیفیت دست نیافتنی کسب و کار خود ارتباط برقرار کنید. شاید وقت آن رسیده است که به جهانیان بگویید تیم شما از قهرمانان تشکیل شده است. بالاخره گرافیک هزار کلمه است.
3. شفاف باشید

اطمینان حاصل کنید که پس زمینه آرم واضح است. به اشتراک گذاشتن عکس ها و پیش نمایش های آب برای ارسال به مشتریان آسان می شود. GraphicSprings اهمیت طراحی را تشخیص داده و یک فایل پس زمینه شفاف برای طراحی شما فراهم می کند.

درباره نحوه انتخاب آرم برای مشاغل کوچک خود بیشتر بیاموزید.

آرم Graphics Graphics و گزینه های سفارشی سازی ایجاد آرم مناسب برای کسب و کار شما را آسان می کند. این آسان و رایگان است. آرم Builder را امتحان کنید.

همه می دانند که برداشت اول مهم است. بنابراین ، یافتن آرم مناسب برای کلینیک دامپزشکی یا کلینیک دامپزشکی مهم است. عکسی از مقادیر اولیه دامپزشک خود ارسال کنید تا مطمئن شوید اولین برداشت آخرین محصول نیست.

اینگونه است که شما ظاهر مناسب را برای دامپزشک آرم جدید خود انتخاب می کنید.

1. به حیوانات عشق نشان دهید

مشتریان شما حیوانات خود را بیشتر دوست دارند. اولین برداشت آرم است ، که احساسات را مانند حیوانات به تصویر می کشد. این امر مراقبت های دامپزشکی ملایم و همدل را تضمین می کند. هر دوی این گرافیک ها از قلب ، رنگ های ملایم و دست های دلسوز برای دستیابی به این هدف استفاده می کنند.

2. بیمار را نمایندگی کنید

کلینیک دامپزشکی یا مطب دامپزشکی شما احتمالاً از انواع حیوانات پذیرایی می کند. این نشان آرم به دارندگان حیوانات خانگی کمتر متداول یادآوری می کند که شما نیز منبع آنها هستید. اطمینان حاصل کنید که دامپزشک آرم شامل حیواناتی غیر از سگ و گربه باشد.

نکته: آرم را با انتخاب حروف با حروف رسمی و احمقانه سفارشی کنید.

3. مختصر توضیح دهید

گزینه دیگر انتزاعی تر آرم است که به هیچ وجه حیوانات را به تصویر نمی کشد. نمادهایی با عناصر طبیعی ، داروهای خانگی و مراقبت برای دامپزشکان آرم مناسب هستند زیرا برای نشان دادن مراقبت از حیوانات خانگی مناسب هستند. همچنین می توانید ویژگی های نزدیک ساختمان یا ویژگی های خاص عمل را برجسته کنید. حتما چیزی را انتخاب کنید که جذاب باشد.

4- بر تخصص پزشکی تأکید کنید

همدلی و آداب و معاشرت برای صاحبان حیوانات خانگی مهم است ، اما از نظر فکری نیز مراقبت می کنند. از اولین برداشت آرم با مضمون پزشکی را انتخاب کنید و به مهارت های دامپزشکی خود توجه کنید. مشتریان شما با دانستن اینکه حیوان خانگی آنها در دستان شایسته ای است ، آهی راحت خواهند برد.

نکته: فراموش نکنید که یک Tagline اضافه کنید!

5-تیم خود را بشناسید

مهم نیست کدام آرم را انتخاب می کنید ، آرم دیگری را انتخاب کنید که نماینده تیم شما باشد. شما و همکارانتان چه نوع دامپزشکی هستید؟

اگر شوخ طبعی دفتر دامپزشکی شما را مشخص می کند ، ممکن است این گرافیک از یک گربه چشم باز با قلم بازیگوش را برای لوگو خود دوست داشته باشید.

آیا یکی از آنها را دوست داشتید؟ همه تصاویر از مجموعه شخصی ما گرفته شده و اکنون با خالق آنلاین آرم ما به راحتی قابل دسترسی و قابل تنظیم هستند. سپس می توانید برای کسب و کار خود بارگیری های آماده و با کیفیت بالا را خریداری کنید.

برای اطلاعات بیشتر گرافیک دامپزشکی آرم ، به دسته های "حیوانات اهلی و حیوانات خانگی و حیوانات" و "پزشکی و پزشکی" سازنده آرم مراجعه کنید. همچنین می توانید برای برخی از موارد دلخواه ما به صفحه دسته آرم دامپزشکی مراجعه کنید.
 

https://farsi-zirnevis.ir/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d9%84%d9%88%da%af%d9%88-%d9%88-%d8%a8%d8%b1%d8%b1%d8%b3%db%8c-%d8%b9%d9%84%d8%aa-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d9%81%d8%a7%d8%af%d9%87-%d8%b2%db%8c/

 

 

 

 

  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “روش طراحی لوگو”

Leave a Reply

Gravatar