نحوه طراحی لوگو

بنابراین ، تخصص شما عکاسی است. اگرچه ممکن است به عکاسی خوب علاقه مند باشید ، اما می توانید آرم عالی برای سایت خود ایجاد کنید. خوشبختانه ، ما یک تولید کننده عالی آرم ارائه می دهیم.

برای انتخاب گرافیک از این راهنما استفاده کنید تا بتوانید برگردید و بهترین تلاش خود را انجام دهید.

1. سبک خود را سفارشی کنید

هنگام انتخاب گرافیک از عکاسی آرم ، مهم است که سبک عکاسی خود را هدایت کنید. مطمئن نیستید که چگونه سبک خود را تعریف کنید؟ به بخش "ابزارها" در زیر مراجعه کنید.

سبک شما ...

تزئین شده یا ساده؟
یکپارچهسازی با سیستمعامل یا مدرن؟
رنگارنگ یا مهار شده؟
رسمی یا بازیگوش؟
اکنون یک لیست کوتاه از طرح ها دارید. شاید لیست شما شامل موارد تزئین شده ، یکپارچهسازی با سیستمعامل ، رنگ پریده و بازیگوش باشد. برخی ممکن است از دیگران مهمتر باشند. گرافیک های آرم ممکن است متناسب با تجارت شما در لیست توضیحات شما باشند.

2. محتوا را انتخاب کنید.

شما ممکن است بدانید که چگونه به دنبال یک آرم رنگارنگ و مدرن بگردید ، اما نمی دانید این آرم قرار است چه توصیف کند. سه نوع جستجو وجود دارد.

طرح زمینه خود را نشان دهید
طاقچه شما چیست؟ توزیع برای مشتریانی که می خواهند به آنها علاقه مند شوند.

آیا شما در عکاسی از حیوانات خانگی تخصص دارید؟ گرافیک را با حیوانات انتخاب کنید. اگر از بسیاری از عروسی ها عکاسی می کنید ، چیزی رمانتیک یا گلدار انتخاب کنید. شما این ایده را نوشتید

ابزار خود را نشان دهید
بعضی اوقات کاری که انجام می دهید بسیار متنوع است و خلاصه اینکه شما جز ابزارهای تجاری حرفی برای گفتن ندارید. دوربین ها یک تصویر کامل آرم ایجاد می کنند.

شما می توانید از میان نماهای مختلف دوربین ، از انتزاعی تا ساده ، انتخاب کنید. به توصیف سبکی که ایجاد کرده اید نگاهی بیندازید و به شما یادآوری می کند که به دنبال چه چیزی بگردید.
شخصیت خود را نشان دهید
با انتخاب تصویری متفاوت که هیچ ارتباطی با تجارت شما ندارد ، بر شخصیت برند خود تمرکز کنید. این به شما این امکان را می دهد تا از کیفیت های گریزانتر کسب و کار خود بهره مند شوید. شاید وقت آن رسیده است که به جهانیان بگویید تیم شما از قهرمانان تشکیل شده است. بالاخره گرافیک هزار کلمه است.
3. شفاف باشید

مطمئن شوید آرم شما زمینه ای تمیز دارد. با این کار می توانید به راحتی عکس های آب یا پیش نمایش هایی را که برای مشتری می فرستید به اشتراک بگذارید. GraphicSprings پرونده های شفاف پس زمینه را برای طرح های شما فراهم می کند ، زیرا ما می دانیم که اهمیت آن چقدر است.

درباره انتخاب آرم برای مشاغل کوچک خود بیشتر بدانید.

آرم Graphics Graphics و گزینه های سفارشی سازی ایجاد آرم مناسب برای کسب و کار شما را آسان می کند. آسان و رایگان است - سازنده آرم ما را امتحان کنید.
همه می دانند که برداشت اول مهم است. بنابراین ، یافتن آرم مناسب برای کلینیک دامپزشکی یا کلینیک دامپزشکی مهم است. برای اطمینان از اینکه اولین محصول آخرین محصول شما نیست ، برای دامپزشک خود یک عکس مرجع ارسال کنید.

در اینجا نحوه انتخاب ظاهر مناسب برای دامپزشک جدید آرم شما آورده شده است.

1. عشق خود را به حیوانات نشان دهید

مشتریان شما حیوانات خود را بیشتر دوست دارند. آرم که احساسات حیوانات را به تصویر می کشد اولین تأثیر قوی است. این امر مراقبت های دامپزشکی ملایم و حساس را تضمین می کند. هر دوی این نمودارها با استفاده از قلب ، رنگ های ملایم و دست های دلسوز به این هدف می رسند.

2. بیماران خود را معرفی کنید

کلینیک دامپزشکی یا مطب دامپزشکی شما احتمالاً از طیف گسترده ای از حیوانات پذیرایی می کند. این نماد در آرم به شما کمتر صاحبان حیوانات خانگی را یادآوری می کند که منبع آنها نیز هستید. سعی کنید حیوان دیگری غیر از سگ یا گربه را در لیست دامپزشکان آرم خود قرار دهید.

نکته: آرم را با انتخاب شخصیت هایی با شخصیت ، بین رسمی و احمقانه سفارشی کنید.

3. مختصر باشید

گزینه دیگر انتزاعی تر آرم است که به هیچ وجه حیوانات را به تصویر نمی کشد! نمادهایی با عناصر طبیعی ، داروهای خانگی یا نظافت برای نمایش نظافت و مراقبت از حیوانات اهلی به خوبی کار می کنند و این گزینه ها را به گزینه مناسبی برای دامپزشک آرم تبدیل می کند. همچنین می توانید یک شی object کنار ساختمان خود یا چیز خاصی را برای عملکرد خود برجسته کنید. فقط مطمئن شوید که چیز جذابی را انتخاب کرده اید.

4- بر روی تجربه پزشکی تمرکز کنید.

همدلی و ادب برای هر صاحب حیوان خانگی مهم است ، اما همچنین نگرانی منطقی را نشان می دهد. با انتخاب آرم با مضمون پزشکی از اولین برداشت به مهارت های دامپزشکی خود توجه کنید. مشتریان شما با دانستن اینکه حیوان خانگی آنها در دستان خوبی است ، نفس راحتی می کشند.

نکته: فراموش نکنید که خط برچسب را اضافه کنید!

5- تیم خود را بشناسید

مهم نیست کدام آرم را انتخاب می کنید ، آرم دیگری را انتخاب کنید که نماینده تیم شما باشد. شما و همکارانتان چه نوع دامپزشکی هستید؟

اگر ویژگی شما در شوخ طبعی دامپزشک شماست ، ممکن است این نقاشی گربه ای با چشمان باز و قلم بازیگوش را برای لوگو خود دوست داشته باشید.

آیا یکی از آنها را دوست داشتید؟ همه تصاویر از مجموعه شخصی ما گرفته شده است که اکنون می توانید به صورت رایگان با خالق آنلاین آرم به آنها دسترسی پیدا کرده و آنها را شخصی سازی کنید. سپس می توانید یک پرونده آماده با کیفیت بالا برای تجارت خود خریداری کنید.

برای دیدن سایر گرافیک های دامپزشکی آرم ، به دسته های حیوانات اهلی و پزشکی سازنده آرم مراجعه کنید. همچنین می توانید برای دیدن برخی از موارد دلخواه ما به صفحه دسته آرم دامپزشکی مراجعه کنید.
 

https://islamabadpress.ir/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d9%84%d9%88%da%af%d9%88-%d8%a8%d8%a7-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d9%81%d8%a7%d8%af%d9%87-%d8%a7%d8%b2-%d9%86%d9%85%d8%a7%d8%af-%db%8c%da%a9-%d8%ad/

 

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “نحوه طراحی لوگو”

Leave a Reply

Gravatar